koszyk
twoje konto
Bezpieczeństwo

Informujemy, że zakupy w naszym sklepie www.autoradiohifi.pl są bezpieczne.

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 1993r., na Allegro jesteśmy od 2008r.    
Posiadamy dużą wiedzę w zakresie sprzętu car audio, sprzętu CB. Jesteśmy partnerem handlowym takich firm, jak: Alpine, Pioneer, SONY, JVC, HERTZ, Kenwood. Produkty w naszym sklepie pochodzą z legalnych źródeł. Pochodzą od Polskich dystrybutorów, których jesteśmy przedstawicielami w Polsce.


Jako zabezpieczenie stosujemy protokół SSL,  który zapewnia ochronę przekazywanych danych. Nasz klient podając nam swoje dane i składając zamówienie może czuć się bezpiecznie. SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych. Powszechnie go przyjęto jako standard szyfrowania na WWW. Normalnie strony z serwerów oraz formularze do serwera są przesyłane przez sieć otwartym tekstem, który stosunkowo łatwo przechwycić (szczególnie w sieci lokalnej). Jeśli serwer używa protokołu SSL do komunikacji z przeglądarką, wówczas informacja w obie strony (między serwerem www i przeglądarką) jest przesyłana przez sieć w sposób zaszyfrowany. SSL realizuje szyfrowanie, uwierzytelnienie serwera (ewentualnie użytkownika również) i zapewnienie integralności oraz poufności przesyłanych informacji. W momencie nawiązania połączenia z bezpieczną (stosującą protokół SSL) stroną www następuje ustalenie algorytmów oraz kluczy szyfrujących, stosowanych następnie przy przekazywaniu danych między przeglądarką a serwerem www.


Protokół SSL jest jedną z metod zapewniających bezpieczeństwo w transakcjach finansowych.


Jeżeli zamówienia było złożone za pośrednictwem komputera, którego nie jesteś stałym użytkownikiem (chodzi zwłaszcza o kawiarenki internetowe), należy zawsze pamiętać o wylogowaniu się oraz o zamknięciu przeglądarki po zakończeniu zakupów. Nie zamknięcie przeglądarki może spowodować, że dostęp do Twojego konta będzie miała osoba korzystająca zaraz z tego samego komputera.

 

 

autoradiohifi

SIEDZIBA I SKLEP

autoradiofihi, ul. Błękitna 89

ul. Błękitna 89 | 04-663 Warszawa
tel. 22 812 73 18

SKLEP

autoradiofihi, ul. Ludna 5

ul. Ludna 5 | 00-405 Warszawa
tel. 22 621 09 49

 Powered by: www.strony-responsywne.com  
zamknij