koszyk
twoje konto
ZABEZPIECZENIA

Nasza oferty dotyczy również montażu alarmów i zabezpieczeń antykradzieżowych. Montowane przez nas alarmy samochodowe oraz blokady antykradzieżowe pozwalają zabezpieczyć samochód przed kradzieżą.

 

ALARMY

Duży wybór alarmów samochodowych na rynku może powodować trudności w podjęciu decyzji przy wyborze tego odpowiedniego do naszego samochodu. Można sugerować się ceną - te najdroższe powinny w teorii być najlepsze, ale z drugiej strony podobną jakość można otrzymać za sporo niższą kwotę. Ważna jest klasy autoalarmów - aby mieć pewność, iż wybrany przez nas alarm spełnia podstawowe zadania, należy wybrać ten który ma znak bezpieczeństwa B oraz posiada homologację. My montujemy tylko takie alarmy. Autoalarmy mogą posiadać bardzo wiele dodatkowych funkcji, których zadaniem nie jest tylko odstraszanie złodziei.

 

 

IMMOBILISERY

To elektroniczne urządzenie, montowane w samochodach, majace na celu uniemożliwienie uruchomienia silnika.   Ich rozbrojenie może odbywać się na kilka sposobów:

- zbliżeniowo - zazwyczaj wystarczy po prostu wsiąść do samochodu z nadajnikiem schowanym w torbie lub kieszeni, nadajnik rozbroi zabezpieczenie i wyłączy immobiliser,

- przez ukryty przycisk - po naciśnięciu przycisku immobiliser rozbraja się, nie trzeba pamiętać o noszeniu nadajnika. Przycisk aktywujący/dezaktywujący blokadę powinien znajdować się w jakimś niewidocznym miejscu, ale takim, byśmy mogli naturalnym ruchem ręki do niego dotrzeć.

 

 

Nie ma jednego pewnego i w 100 % skutecznego zabezpieczenia przed złodziejami samochodowymi. Nie oznacza to jednak, że mamy ułatwiać złodziejom życie. Każde zabezpieczenie naszego samochodu to dodatkowe sekundy czasu niezbędne do uruchomienia auta. Sekundy, podczas których może się coś wydarzyć, co zapobiegnie kradzieży.

 

Ważne - pamiętajmy, że bez posiadanych zabezpieczeń nie ubezpieczymy naszego samochodu.

 

autoradiohifi

SIEDZIBA I SKLEP

autoradiofihi, ul. Błękitna 89

ul. Błękitna 89 | 04-663 Warszawa
tel. 22 812 73 18

SKLEP

autoradiofihi, ul. Ludna 5

ul. Ludna 5 | 00-405 Warszawa
tel. 22 621 09 49

 Powered by: www.strony-responsywne.com  
zamknij